Vyhľadávanie

rozšírené

Celkom za: 0 €

AKTUALITY

3D FULL HD Golfový simulátor - 170 Full HD ihrísk
3D FULL HD Golfový simulátor - 170 Full HD ihrísk 01.08.2018

Základom každého golfového simulátora je použitá snímacia technológia, ktorá podľa svojej kvality a možností jednoznačne určuje výslednú kvalitu a dôveryhodnosť golfového simulátora.
SNÍMACIA TECHNOLÓGIA VYSOKORÝCHLOSTNÉ KAMERY
Pre snímanie pohybu golfovej palice a letu golfovej loptičky je použitá
3D sústava vysokorýchlostných kamier.

Presnosť a realita tohto simulátore je unikátna. Golfový simulátor je používaný aj hráčmi s veľmi nízkym hracím handicapom pre tréning. Skutočnú presnosť golfovej simulácie potvrdzujú hráči PGA ako je napríklad Retief Goosen, ktorý navrhuje a testuje ihriská práve na golfovom simulátore z našej ponuky.
ŽIADNE PODLAHOVÉ SENZORY
Simulátor neobsahuje žiadne snímače v podlahe ktoré sú limitujúce pre golfovú hru. Žiadne zadávanie golfovej palice pred úderom, pretože vysokorýchlostné kamery sledujú skutočný celý pohyb golfovej palice a rýchlosť a rotáciu golfovej loptičky.
TRÉNING KRÁTKEJ HRY
Golfový simulátor obsahuje aj špeciálny tréningový mód pre krátku hru a hru na jamkovisku..
170 GOLFOVÝCH IHRÍSK V PONUKE
Aktuálne máme digitalizovaných 170 ihrísk. Ihriská stále pribúdajú. Všetky detaily golfového ihriska sú plne digitalizované, hýbe sa tráva, stromy a voda sa vlní podľa rýchlosti vetra. Ihriská sú v 3D a spracované vo full HD kvalite.
On-line rezervácie hracieho času Golfový simulátor obsahuje aj Online rezervačný systém hracieho času na golfovom simulátore priamo na Vašej webstránke zadarmo. Základné Vlastnosti on-line rezervačného systému BOOKITME hracieho času na


najnovšie 5 | všetky | späť na úvod

PrevádzkovateľCopyright © 2022 COMAN_BA s.r.o. . Zobraziť panel o súboroch cookie.
Aplikácia pre internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.